Hakkımızda

ABC Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve sağlık hizmetleri 1987 yılından beri Ankara’ da sağlık hizmetleri alanında hizmet vermekte olup 2002 yılında şirketleşerek hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmiştir. Mayıs 2008 tarihinden itibaren Kırıkkale ilinde açmış olduğu şubeyle bu ilin komple nitelik olarak tek özel kliniği olmuştur. Beş yılda yaklaşık 20.000 kişiye hizmet vermiş binlerce insanın hastalıkları teşhis edilmiştir, bu hizmetlerine Kırıkkale ilindeki faaliyetlerini 2013 yılında sonlandırarak nüfus ve ekonomik açıdan çok daha büyük olan Konya iline taşınmıştır.
Merkezimizin ana politikası Radyolojı , Kardiyolojı , iş sağlığı ve güvenliği üniteleri ile yüksek kalitede hizmet vermektir.
Radyolojı Ünitemizde ;
Ülkemizin bir çok ilinde hala bulunmayan Manyetik Rezonans ( MRI) ,Bilgisayarlı Tüm Vücut Tomografi, cihazları Kırıkkale ilinde 2013 yılı sonuna kadar hizmet vermiştir.
2014 yılı itibariyle Tıbbi Görüntüleme birimimiz, Ankara Sincan Devlet Hastanesi – Etimesgut Devlet Hastanesi – Beypazarı Devlet Hastanesi – Ayaş Devlet Hastanesi – Dr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanelerinde Manyetik Rezonans (MRI) , Bilgisayarlı Tüm Vücut Tomografisi , Dijital Röntgen Cihazı (DR), Computer Röntgen Cihazı (CR) , Renkli Doppler Ultrasonografi cihazları teknolojik son model cihazları ve tecrübeli sağlık çalışanlarıyla halen hizmet vermektedir
İş sağlığı ve güvenliği ünitemizde;
Tam donanımlı mobil araçlarımızla iş mahalline gelerek işçilerin ulaşım sorununu , tetkiklerin yapılması aşamasındaki koşturmacaları, kargaşalıkları ortadan kaldırarak ve iş kaybına sebep olmadan iş yerlerinde gerekli tüm tetkikler yapılmaktadır.

The footer area here is fully widgetized, with widgets appearing in one, two, as well as three columns. Insert as many as you’d like, or none at all; it’s completely up to you.